دوشنبه 19 فروردین 1398

آیت‌الله جزایری، مهم‌ترین درس طلاب را «درس خدمت به مردم» قرار داده‌ است.

آیت‌الله جزایری،  مهم‌ترین درس طلاب را «درس خدمت به مردم» قرار داده‌ است.

آیت‌الله موسوی جزایری، با تعطیل حوزه علمیه و اعزام طلاب به مناطق بحرانی، مهم‌ترین درس طلاب را «درس خدمت به مردم» قرار داده‌ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، در دیدار با آیت الله موسوی جزایری، با اشاره به عملکرد ویژه آیت الله موسوی جزایری در ماجرای سیل خوزستان، اظهارداشت: در شرایطی که مردم نیاز به مساعدت هستند، آیت‌الله جزایری، حوزه علمیه را تعطیل کرده و با اعزام طلاب به مناطق بحرانی، مهم‌ترین درس طلاب را «درس خدمت به مردم» قرار داده‌ است.

وی امدادرسانی به موقع در مناطق سیل توسط حوزویان را مدیون درایت آیت الله موسوی جزایری دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه خوزستان صدمات طولانی مدتی در طول سالیان سال متحمل شده، نیاز به نگاه ویژه مسئولان به این استان را دارد .

سردار سلیمانی، با اعلام هشدار نسبت به وضعیت سال های آینده، گفت: شاید این سیلاب، تذکری بر آن باشد که به فکر آینده باشیم؛ چراکه ممکن است سیلاب هایی بدتر از این بیاید! پس باید از امروز به فکر فردا باشیم.

فرمانده سپاه قدس، در پایان خطاب به آیت‌الله جزایری، گفت: شما در دوران دفاع مقدس همیشه پشت و پناه مجاهدین، سپاهیان، بسیجیان و همه بودید و من به شما جدای از شخصیت و جایگاه علمی و حوزوی که دارید‌؛ علاقه ی فراوان دارم.
خداوند ان شاء الله شما را از این منطقه و این استان نگیرد و به شما سلامتی بدهد.

در این دیدار آیت‌الله موسوی جزایری ضمن تقدیر از حضور مؤثر و ارزشمند فرمانده سپاه قدس در خوزستان، بر استمرار امدادرسانی به مردم و همچنین پشتیبانی بی‌وقفه مسئولان از سیل‌زدگان تأکید کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به عملکرد خوب نیروهای سپاه، گفت: اگر برادران سپاهی نبودند، امروز به‌مراتب شاهد وضعیت بدتری در کشور می‌بودیم.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)