چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400
طرح تبلیغاتی انصارالحجه تکلیفی الهی بر عهده مبلغان است

بیانات ایت الله جزایری به مناسبت ایین اغاز به کار طرح تبلیغی جهادی انصار الحجه

بیانات ایت الله جزایری به مناسبت  ایین اغاز به کار طرح تبلیغی جهادی انصار الحجه

 آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری، رئیس حوزه علمیه خوزستان، در آیین آغاز به کار طرح تبلیغی-جهادی انصارالحجه(عج)، اظهارداشت: این طرح، حرکت بسیار خوب و پر خیر و برکتی بوده و از آنجایی که در دوران کرونا، امکان حضور مردم در مساجد و بهره‌گیری از سخنان علمای دین را ندارد، مبلغان را از طریق خودروهای شخصی به کوچه و خیابان های شهر فرستادیم تا به صورت سیار، معارف الهی را برای مردم بیان کنند.

وی افزود: این طرح یک تکلیف الهی بوده و بر گردن همه ما است؛ ازاین‌رو درخواست دارم که سایر طلاب را به انجام این کار تشویق کنید.

رئیس حوزه علمیه خوزستان در ادامه گفت: از طلاب و روحانیون عزیز خوزستانی می‌خواهم، هرکه وسیله نقلیه دارد، یک بلندگو روی آن نصب و به جمع مبلغین انصارالحجه(عج) اضافه شود.

آیت الله موسوی جزایری، با بیان اینکه وسعت کلان‌ شهر اهواز، حضور طلاب و مبلغان بیشتری را می‌طلبد، افزود: با این تعداد محدود نمی‌توان کلیه مناطق شهری را تحت پوشش قرارداد؛ به همین دلیل باید دیگران را به شرکت در این طرح تشویق تا حضور طلاب در مناطق مختلف چشمگیر باشد.

 وی خطاب به مبلغین جهادی طرح انصار الحجه گفت: سعی کنید به نحوی مناطق شهر را تحت پوشش قرار دهید که حضورتان اثرگذار و مثمر ثمر باشد.

رئیس حوزه علمیه خوزستان، در پایان از مجریان و دست اندرکاران این طرح تبلیغی-جهادی، تقدیر و تشکر کرد.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)