يكشنبه 23 دی 1397

بیانات در ششمین کرسی ملی تلاوت قرآن در حرم علی بن مهزیار اهوازی

بیانات در  ششمین کرسی ملی تلاوت قرآن در حرم علی بن مهزیار اهوازی

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، شامگاه گذشته در ششمین کرسی ملی تلاوت قرآن در حرم علی بن مهزیار اهوازی با تبریک ولادت حضرت زینب (س)  اظهار داشت: از تولیت آستان قدس رضوی به دلیل برپایی چنین محافل قرآنی و همچنین از حضور پرشور مردم تشکر و قدردانی  می‌کنم. امیدوارم این محافل قرآنی مورد رضا و پذیرش خداوند قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان پیرامون برگزاری محفل قرآنی در حرم علی بن مهزیار اهوازی و شخصیت آن بزرگوار گفت: علی بن مهزیار اهوازی به وسیله امام رضا (ع) هدایت و از نظر مقام و درجه به حدی رسید که در دوران امامان جواد (ع)، هادی (ع) و امام عسکری(ع)، نماینده و به جایگاه والایی دست پیدا کرد.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه جذب و هدایت علی بن مهزیار اهوازی از سوی امام هشتم صورت گرفت، افزود: نور و جذبه الهی امام رضا (ع)، علی بن مهزیار اهوازی را جذب و سبب شد از دین مسیحیت به اسلام گرایش پیدا کند و تا آنجا پیش رفت که از اولیای الهی محسوب شد.

آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه علی بن مهزیار از اهواز است، عنوان کرد: علی بن مهزیار اهوازی افتخار بزرگی برای ما است و خواهانیم که ما را در نزد امام رضا (ع) و سایر معصومین مورد شفاعت قرار دهد.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)