يكشنبه 27 آبان 1397

بیانات در مراسم عمامه‌گذاری و افتتاحیه ساختمان مدرسه علمیه سطح ۳ سفیران هدایت حضرت ولی‌عصر(عج)

بیانات در مراسم عمامه‌گذاری و افتتاحیه ساختمان مدرسه علمیه سطح ۳ سفیران هدایت حضرت ولی‌عصر(عج)


آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری  امشب در مراسم عمامه‌گذاری و افتتاحیه ساختمان مدرسه علمیه سطح ۳ سفیران هدایت حضرت ولی‌عصر(عج) در اهواز اظهار داشت: ان‌شاءالله بر سر بیعت خود با امام زمان(عج)‌ بمانیم. تاسیس مدرسه علمیه حضرت ولی‌عصر(عج)‌، نعمتی است که از عنایات امام زمان(عج)‌ بود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه حوزه علمیه اردوگاه حجت بن الحسن حضرت ولیعصر(عج)‌ است، بیان کرد: ما مورد هدف دشمنان از جمله آمریکا، اسرائیل، عربستان سعودی به ویژه وهابیون هستیم. 
امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه خوزستان مورد هدف فرقه‌های انحرافی است، افزود: خوزستان در سطح دنیا مطرح و مهم است به جهت اینکه مرکز همه صنایع است همچنین خوزستان دروازه تشیع می‌باشد.
آیت‌الله موسوی جزایری با بیان اینکه به عشایر غیور عرب نیاز داریم تا فرزندان رشید آنان، سرباز حضرت ولی‌عصر(عج) شوند، گفت: امیدوارم نسل آینده نیز در خدمت اسلام و اهل بیت علیهم السلام باشند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه فرزندان خود را برای پیوستن به حوزه علمیه، تشویق کنید، تصریح کرد: از اساسِ مذهب تشیع، علمای شیعه بر پایه استقلال زندگی کردند. استقلال به این معنا که بودجه آنان از دولت جدا است. 
امام جمعه اهواز گفت: امام صادق(ع) می‌فرماید: "علماء شیعتنا مرابطون بالثغر الذی یلی ابلیس و عفاریته یمنعونهم عن الدخول علی ضعفاء شیعتنا و عن ان یتسلط علیهم ابلیس و شیعته النواصب الا فمن انتصب لذلک من شیعتنا کان افضل ممن جاهد الروم و الترک و الخزر ألف ألف مرة لانه یدفع عن ادیان محبینا و ذلک یدفع عن ابدانهم" علمای شیعه ما مرزدارانی هستند که بر مرزهای ایمان مردم و در برابر ابلیس و پیروانش به مرزداری می پردازند و سینه سپر می‌کنند تا اگر هجومی متوجه مردم و دین شد از آن جلوگیری کنند. علمای شیعه، دین را از تسلط ابلیس و یاران ناپاکش محفوظ و مصون نگه می دارند.
آیت‌الله موسوی جزایری افزود: امروز نیز علمای شیعه مسئول هستند که از  دین و حقوق مردم دفاع کنند و به دشمن اجازه تعدی ندهند.
نماینده ولی فقیه با اشاره عمامه‌گذاری تعدادی از طلاب عنوان کرد: امیدوارم این طلاب که لباس سربازی امام زمان(عج)‌ را بر تن می‌کنند، خداوند نعمت سربازی را در این مسیر به آنان کرامت بخشد.

 

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)