يكشنبه 20 آبان 1397

دیدار مدیر کل و معاونین ستادی اداره اوقاف و امور خیریه استان خوزستان با آیت الله موسوی جزایری

دیدار مدیر کل و معاونین ستادی اداره اوقاف و امور خیریه استان خوزستان با آیت الله موسوی جزایری

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در مراسم ،دیدار مدیرکل و معاونین ستادی اداره اوقاف و امور خیریه استان خورستان با  ایشان اظهار داشت‌: وقف، سنت دیرپای محمدی(ص) است. امیدواریم که با توفیقات الهی در احیا و عمل به این سنت کوشا باشیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه در امر وقف، احیای موقوفه‌ها و احیای سنت وقف حائز اهمیت است، گفت: نباید وقف این سنت محمدی(ص) در بین مردم مهجور و غریب باشد. همانطور که گذشتگان ما به این سنت عمل کردند، امروز نیز ما و نسل آینده ما باید به امر وقف آشنا باشیم و به آن عمل کنیم.

آیت‌الله موسوی جزایری افزود:امیرالمومنین (ع)اولین کسی بودکه به این سنت عمل کردوما باید کاری کنیم که این سنت دوباره جایگاه خود را پیدا کند و از مهجوریت خارج شود و مردم برای وقف کردن انگیزه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه امیدوارم یک هجوم تبلیغی برای امر وقف صورت گیرد، تاکید کرد: اهل علم، ائمه جماعت، خطبا و روحانیون در امر وقف پیش‌قدم شوند تا این سنت محمدی(ص) احیا شود.

امام جمعه اهواز گفت: از مدیرکل اداره اوقاف وامورخیریه استان خوزستان به دلیل فعالیت‌های جدی در زمینه توسعه کار و فعالیت‌های متناسب با شرع اسلام قدردانی می‌کنیم

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)