پنج شنبه 03 آبان 1397

بازدیدآیت الله موسوی جزایری از مرز شلمچه ، مواکب مستقر و دیدار با خدام زائرین اربعین

بازدیدآیت الله موسوی جزایری از مرز شلمچه ، مواکب مستقر و دیدار با خدام زائرین اربعین

علما و مردم بصره، خودروهای خود را  جهت انتقال سریعتر زوار به کار گیرند

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری مصاحبه با شبکه الاحد حشدالشعبی عراق، اظهار داشت: با توجه به خدمات‌رسانی و اتحاد دو کشور ایران و عراق، ما در این روزها تنها الطاف خداوندی را مشاهده می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان خطاب به مردم کشور عراق گفت‌: زبان بنده از بیان احساسات و عوطف شما  قاصر است و أن‌شاءالله خداوند خیر دنیا و آخرت را به شما عطا فرماید.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه حشد الشعبی  در عراق، خدمات خوبی به اسلام ارائه می‌دهند، عنوان کرد: حشد‌الشعبی از سربازان امام زمان(عج) هستند به دلیل اینکه اسلام را یاری می‌دهند و برای خدا جهاد می‌کنند.

آیت‌الله موسوی جزایری با اشاره به حدیثی از رسول اکرم(ص) خطاب به امام علی(ع)مبنی بر اینکه "عليّ و شيعته هم الفائزون يوم القيامة" بیان کرد: علي و  شيعيان او در روز قيامت رستگار هستند. این حدیث بین شیعیان و برادران سنی مشترک است. ان‌شاءالله اتحاد ملت ایران و عراق مستمر باشد.

نماینده ولی فقیه در پایان عنوان کرد: از تمام کسانی که در مرزهای ایران و عراق مشغول‌خدمات‌رسانی مختلف و تسهیل در امر تردد زوار اباعبدالله هستند، قدردانی می‌کنم.

امام جمعه اهواز با اشاره به تردد زوار از مسیر بصره تصریح کرد: امیدوارم علما و مردم بصره، خودروهای خود را  جهت انتقال سریعتر زوار به کار گیرند.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)