پنج شنبه 03 آبان 1397

بازدیدآیت الله موسوی جزایری از مرز شلمچه ، مواکب مستقر و دیدار با خدام زائرین اربعین

بازدیدآیت الله موسوی جزایری از مرز شلمچه ، مواکب مستقر و دیدار با خدام زائرین اربعین

علما و مردم بصره، خودروهای خود را  جهت انتقال سریعتر زوار به کار گیرند

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری مصاحبه با شبکه الاحد حشدالشعبی عراق، اظهار داشت: با توجه به خدمات‌رسانی و اتحاد دو کشور ایران و عراق، ما در این روزها تنها الطاف خداوندی را مشاهده می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان خطاب به مردم کشور عراق گفت‌: زبان بنده از بیان احساسات و عوطف شما  قاصر است و أن‌شاءالله خداوند خیر دنیا و آخرت را به شما عطا فرماید.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه حشد الشعبی  در عراق، خدمات خوبی به اسلام ارائه می‌دهند، عنوان کرد: حشد‌الشعبی از سربازان امام زمان(عج) هستند به دلیل اینکه اسلام را یاری می‌دهند و برای خدا جهاد می‌کنند.

آیت‌الله موسوی جزایری با اشاره به حدیثی از رسول اکرم(ص) خطاب به امام علی(ع)مبنی بر اینکه "عليّ و شيعته هم الفائزون يوم القيامة" بیان کرد: علي و  شيعيان او در روز قيامت رستگار هستند. این حدیث بین شیعیان و برادران سنی مشترک است. ان‌شاءالله اتحاد ملت ایران و عراق مستمر باشد.

نماینده ولی فقیه در پایان عنوان کرد: از تمام کسانی که در مرزهای ایران و عراق مشغول‌خدمات‌رسانی مختلف و تسهیل در امر تردد زوار اباعبدالله هستند، قدردانی می‌کنم.

امام جمعه اهواز با اشاره به تردد زوار از مسیر بصره تصریح کرد: امیدوارم علما و مردم بصره، خودروهای خود را  جهت انتقال سریعتر زوار به کار گیرند.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)