دوشنبه 30 مهر 1397

دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور و هیئت همراه، با آیت الله موسوی جزایری

دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور و هیئت همراه، با آیت الله موسوی جزایری

 آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری امروز در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور و هیئت همراه با ایشان اظهار داشت: زیارت اربعین یک مانور بین‌‌المللی و بی‌سابقه جامعه تشیع است.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با بیان اینکه جمعیت بیش از ۲۰ میلیونی راهپیمایی اربعین، در دنیا بی‌نظیر است، گفت: راهپیمایی اربعین یک قدرت عظیمی برای شیعیان و ارادتمندان سید‌الشهدا(ع) به وجود آورده همچنین انس و محبتی بین دو کشور ایران و عراق ایجاد کرده است. ایران و عراق دو کشور بزرگ، ثروتمند با پتانسیل بسیار قوی هستند که اگر متحد شوند دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت وس این دقیقا استخوانی است که در گلوی آمریکا گیر می کند.

آیت‌الله موسوی جزایری افزود: دشمنان در تلاش برای ایجاد تفرقه بین این دو کشور هستند تا از قدرت بزرگ تشیع جلوگیری کنند اما این انسجام، مودت و برادری زیر سایه حق و سیدالشهدا(ع) بیشتر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد: ما معنویت و پتانسیل بزرگی داریم که انرژی هسته‌ای به گرد آن نمی‌رسد. با محوریت امام حسین(ع)، کشورهای ایران و عراق با یکدیگر متحد هستند.

 امام جمعه اهواز با اشاره به امنیت کشور بیان کرد: نیروی انتظامی خدمتگزار زائران سیدالشهدا(ع) است. ان‌شاءالله خداوند توفیق خدمتگزاری به نحو احسن را به نیروهای انتظامی عنایت فرماید.
 

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)