چهارشنبه 18 مهر 1397

رونمایی از تمبر شهید محمد طاها اقدامی در دیدار مدیران و کارمندان اداره پست استان به مناسبت روز جهانی پست با حضور حضرت آیت الله موسوی جزایری

رونمایی از تمبر شهید محمد طاها اقدامی در دیدار مدیران و کارمندان اداره پست استان به مناسبت روز جهانی پست با حضور حضرت آیت الله موسوی جزایری

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری امروز در مراسم رونمایی از تمبر پستی شهید محمدطاها اقدامی در اهواز، اظهار داشت: در این مراسم از شهید اثرگذار کشوری یعنی محمدطاها اقدامی تکریم و تجلیل می‌شود که یکی از افتخارات کشور است.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: شهادت محمدطاها اقدامی نشانه رذالت دشمن است که به صورت عمد به سمت کودک چهار ساله تیراندازی کردند.


آیت‌الله موسوی جزایری با اشاره به افکار تجزیه‌طلبان مبنی بر جدایی خوزستان از کشور ادامه‌داد: خوزستان همیشه جزء لاینفک کشور ایران بوده، هست و خواهد ماند. کشور ایران بدون خوزستان قابل تصور نیست. تجزیه‌طلبان، افرادی مزدور، محجور، جاسوس و عوامل دشمن جهت ایجاد تفرقه هستند اما شهروندان عرب زبان خوزستان "به سینه آنان دست رد زدند" و به ایرانی بودن و اتحاد با سایر اقوام افتخار می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با بیان اینکه خوزستان اکنون الگوی برجسته‌ای از وحدت اقوام در کشور شده است، بیان کرد: همه اقوام خوزستان به زندگی زیر پرچم ناب محمدی، ولایت علوی و نظام جمهوری اسلامی افتخار می‌کنند و از شیفتگان مقام معظم رهبری هستند.

امام جمعه اهواز با اشاره به مطالبات به حق مردم خوزستان از دولت عنوان کرد: دولت خواسته‌های به حق مردم خوزستان را محقق کند.
 

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)