چهارشنبه 18 مهر 1397

دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان خوزستان با نماینده ولی فقیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی

دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان خوزستان با نماینده ولی فقیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با ایشان اظهار داشت: خدماتی که نیروی انتظامی انجام داده، قابل اغماض نیست. فعالیت نیروی انتظامی در چند سال اخیر اوج گرفته و امنیت استان را به حالت طبیعی نزدیک کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: نیروی انتظامی پیروزی‌های چشمگیری در زمینه مبارزه با جرایم خشن و به ویژه در راستای مقابله با اختشاشات خیابانی که توسط اراذل اوباش و یا مزدوران دشمن اتفاق می‌افتاد، کسب کردند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه مخلان امنیت هم منشاء داخلی و هم پشتوانه‌های سرسخت خارجی دارند، افزود: در فرونشاندن حادثه ترور و ایجاد ناامنی، نیروی انتظامی موفق عمل کرده است.

آیت‌الله موسوی جزایری با قدردانی از نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی عنوان کرد: خدمت به استان خوزستان، خدمت به تمام کشور است به دلیل اینکه خوزستان همانند شریانی در مجموعه کشور است؛ خوزستان قلب تپنده‌ کشور است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در خوزستان شاهد انواع قومیت‌ها هستیم و با درایتی که مسئولان سیاسی، امنیتی و انتظامی به خرج دادند شاهد اتحاد اقوام در استان هستیم. اتحاد اقوام اقتدار ملی را به نمایش می‌گذارد.

امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه عشایر ذخایر قدرت هستند، تاکید کرد: همه اقوام پشت نظام ایستادند و از آن حمایت می‌کنند همچنین خود را سرباز نظام اسلامی می‌دانند.

 

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)