دوشنبه 26 شهریور 1397

مراسم تودیع و معارفه فرماندهی قرارگاه منطقه ای و ارشد آجا در جنوب غرب کشور

مراسم تودیع و معارفه فرماندهی قرارگاه منطقه ای و ارشد آجا در جنوب غرب کشور

 

آیت الله موسوی جزایری در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی قرارگاه منطقه ای و ارشد آجا در جنوب غرب کشور اظهار داشت: برترین حقوق قدردانی است، همچنین با توجه به فرمایش امیرالمومنین(ع) در نهج البلاغه، ما تکلیف داریم از خدمتگزاران قدردانی کنیم و باید به این تکلیف عمل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به بخشی از فرمایش امیرالمومنین(ع) در نهج البلاغه گفت: ای مالک لاَ يَكُونَنَّ الْمُحْسِنُ وَ الْمُسِي ءُ عِنْدَكَ بِمَنْزِلَةٍ سَوَأٍ، فَإِنَّ فِي ذَلِكَ تَزْهِيدا. فرمود ای مالک مبادا خادم و خائن را با یک چشم بنگری و این خیانت است باید از خدمتگزار قدردانی کنی و نسبت به خائن مطابق حقش برخورد کنی.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه در نظام اسلام بی تدبیری جایز نیست، ادامه داد: امام علی (ع) خطاب به مالک اشتر می فرماید: اگر به خادم و خائن به یک چشم نگاه کنی، این شیوه موجب دلسرد شدن خدمتگزاران و تشویق خائنان می شود. 

آیت الله موسوی جزایری بیان کرد: امروز ارتش، نیروی انتظامی و سپاه ما اسلامی است و امیدوارم این مسیر استمرار داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تاکید کرد: اگر امروز سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و اطلاعات را نداشتیم، آیا دشمن به ما رحم می کرد؟ اکثریت قاطع ملت ایران با انسجام، اتحاد و اقتدار، دشمن را خار و ذلیل کردند.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)