سه شنبه 09 مرداد 1397

جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین سال انقلاب اسلامی

جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین سال انقلاب اسلامی


آیت الله موسوی جزایری در جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین سال انقلاب اسلامی که در روز شنبه ۶ مرداد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد اظهار داشت: عدد چهل در آموزه های دینی عدد خاص و نشانه تکامل  می باشد .

ایشان افزود: دشمن امروزه شرایط حساسی را بوجود آورده که باید با اندیشیدن راهکارهای صحیح و مدبرانه این آسیب را به فرصت تبدیل نمود.

آیت الله موسوی جزایری با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) که فرموده بودند «لولا الامل ما رضعت والدة ولدها و لا غرس غارس شجرها» که به معنی اینکه «اگر امید و آرزو نبود هیچ مادری فرزندش را شیر نمی داد و هیچ باغبانی نهالی نمی کاشت»، گفت:باید با نشان دادن اقدامات مثبت انجام شده در طول چهل سال انقلاب اسلامی مردم را امیدوار نمود.

رییس ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی استان توضیح داد: در گذشته مشکلات فراوانی در خصوص وضعیت شهرها و روستاهای مانند آب و برق و جاده ها که امروزه بحمدالله این مشکلات مرتفع شده و همه اینها از برکات انقلاب  اسلامی می باشند .
وی گفت: همه موظف هستیم تا این خدمات را به مردم نشان دهیم هر چند که هنوز مشکلاتی وجود دارد و دشمنان از همین مشکلات می خواهند انقلاب را زیر سوال ببرند.
آیت الله موسوی جزایری در پایان بیان کرد: باید با کار و تلاش و رفع نواقص پاسخ دندان شکنی به دشمنان داخلی و خارجی داد.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)