يكشنبه 24 تیر 1397

سلسله جلسات اقتصاد مقاومتی

سلسله جلسات اقتصاد مقاومتی

 حضرت آیت‌الله موسوی جزایری در جلسه اقتصاد مقاومتی با اشاره به شغل‌های خانگی فرمودند: کارگاه‌های خیاطی می‌توانند نیاز البسه مردم، بیمارستان‌ها، ادرات و آموزش و پرورش را برطرف کنند.
 وی با بیان اینکه آمادگی توسعه کارگاه‌های خیاطی به اندازه مورد نیاز هستیم، عنوان کردند: برای راه‌اندازی کارگاه‌های خیاطی مناطق حاشیه شهرها را در اولویت کاری خود قرار دهید.
 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: باید سعی کنیم مراکز آموزشی را در مناطق روستایی و شهرها افزایش دهیم و زمینه اشتغال را برای جوانان فراهم کنیم.
 وی با بیان اینکه از تولیدات خوزستان لیست کاملی تهیه شود، ادامه دادند: برای خرید و فروش تولیدات داخلی باید تبلیغ صورت گیرد.
 آیت‌الله موسوی جزایری افزودند: می‌توان برای تبلیغ از برپائی نمایشگاه کمک گرفت البته در این زمینه از سوی مسئولان هم‌افزایی صورت نگرفته و دستگاه‌ها از توان یکدیگر استفاده نکردند.
 وی با اشاره به محرومیت‌زدایی تاکید کردند: باید دیپلماسی‌های خود را فعال کنیم و اطلاعات لازم در این زمینه را افزایش دهیم.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اعطای وام برای اشتغال جوانان گفت: دولت حدود ۳۸۰ میلیارد تومان را مصوب کرد که جوانان پس از ثبت‌نام و تصویب طرح‌های اشتغالی می‌توانند وام لازم را دریافت کنند. اگر این طرح عملیاتی شود کمک بزرگی به جوانان می‌شود.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)