يكشنبه 03 تیر 1397

دیدار جمعی از مبلغین خواهر

 دیدار جمعی از مبلغین خواهر

 حضرت آیت‌الله موسوی جزایری در دیدار جمعی از مبلغین خواهر فرمودند: مدیریت امور مبلغین خواهر توانمند است. اگر انسان انگیزه دینی و الهی داشته باشد در چنین اقداماتی فعال و موفق است.
 وی با بیان اینکه: "امیدوارم پیشرفت کاری روز به روز بیشتر شود"، عنوان کردند: با توجه به افزایش جمعیت و تقابل با شیاطین باید در زمینه تبلیغ اسلامی پیشرفت کنیم به دلیل اینکه شیاطین نیز جمعیت آنان توسعه پیدا می‌کند و اگر به جمعیت و پیشرفت کاری ما افزوده نشود، شکست می‌خوریم.
 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ادامه دادند: همان‌طور که شیاطین شبانه‌روز برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری می‌کنند ما نیز باید در حال توسعه باشیم تا بتوانیم راه آنها را سد و اوضاع را کنترل کنیم همچنین اجازه ندهیم که به اهداف پلیدشان برسند.
 وی با اشاره به افزایش صد برابری تعداد طلبه و مبلغ خواهر و برادر نسبت به ۴۰ سال گذشته، بیان کردند: نباید همیشه وضعیت خود را خوب بدانیم بلکه باید خود را بدهکار خداوند، امام زمان‌(عج)، پیامبر(ص) و ارواح طیبه شهدا بدانیم و باید این راه را ادامه دهیم.
 آیت‌الله موسوی جزایری یکی از دلایل مراسم دیدار با مبلغین خواهر را تمرکز برنامه‌های وهابیون روی زنان خواند و گفت: در این اواخر طبق گزارشی که به دست ما رسیده است، وهابیون در سیاست‌های خود هجومی را به سمت خواهران ترسیم کرده‌اند که از طریق خانواده‌ها تبلیغ وهابیت کنند و این در حقیقت مسئله خطرناکی است.
 وی با اشاره به اینکه اساس دین ما از بابت تبلیغ وهابیت از طریق خواهران و خانواده به خطر افتاده، افزودند: از امروز مبلغین خواهر، مسئولیت خاص پیگیری مقابله با تبلیغ وهابیت از طریق خواهران را بر عهده دارند.
 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان خاطر نشان کردند: با توجه به عدم شناخت وهابیون و نفوذ آنان بنابراین تکلیف داریم که در اعماق مسائل آنان نفوذ کنیم و پس از شناخت افراد آلوده به افکار وهابیت، آنها را هدایت کنیم.
وی خطاب به مبلغین خواهر گفت: از امروز با انگیزه الهی دیگری فعالیت خود را در مقابله با تبلیغ وهابیت از طریق خواهران انجام دهید.
 آیت‌الله موسوی جزایری با بیان اینکه دوره‌های تبلیغی و نقد وهابیت برای خواهران مبلغ برگزار شود، فرمودند: برنامه منظم و دقیق در رابطه با "مبارزه با وهابیت" تنظیم شود.
 وی با اشاره به شبکه‌های ماهواره‌ای وهابیون گفت: این شبکه‌ها، به جز سم‌پاشی علیه اعتقادات و تهاجم به نظام ما، محتوایی ندارند.
 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در پایان بیان کردند: خوزستان به دلیل همجواری و نزدیک بودن زبان بیشتر درگیر مسئله وهابیت شده و یکی از اهداف وهابیون متلاشی کردن خوزستان است تا از این طریق به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند به دلیل اینکه بیشترین ذخایر در خوزستان است.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)