سه شنبه 18 اردیبهشت 1397

معارفه و ابلاغ حکم افتتاح شعبه جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازاریان خوزستان

معارفه و ابلاغ حکم افتتاح شعبه جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازاریان خوزستان


🔹 حضرت آیت‌الله موسوی جزایری در جلسه معارفه و ابلاغ حکم افتتاح شعبه جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازاریان خوزستان فرمودند: با توجه به فعال و مورد تایید بودن جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازاریان اما برای اسلامی شدن بیشتر بازار و کاسته شدن از تشتتی که در اهواز وجود دارد باید تلاش کرد.
🔹 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: با توجه به مهاجر‌پذیر بودن و گستردگی شهر اهواز رسیدگی کار سختی است.
🔹 وی با بیان اینکه حدود ۲۰ مدرسه علمیه در اهواز وجود دارد که تقریبا ۵ هزار طلبه و روحانی مشغول به تحصیل هستند، عنوان کردند: همه مجموعه‌های فرهنگی و دینی که در جهت احیای ارزش‌های معنوی فعال هستند، باید باهم متحد و منسجم باشند.
🔹 آیت‌الله موسوی جزایری بیان کردند: هیئت‌های مذهبی خوبی در مناطق عربی و فارسی خوزستان داریم که قابل توجه و چشمگیر هستند.
🔹 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان فرمودند: اکنون وضعیت بازار متشتت شده و جوانان وارد بازار شدند که برای اسلامی کردن بازار کار ما را سخت کرده است و بنده آمادگی خود را در این زمینه اعلام می‌کنم.
🔹وی خاطر نشان ساخت: اگر بین مساجد، روحانیون و اصناف و بازاریان انسجام بیشتری پیدا شود به نتایج محسوس‌تری در جهت اسلامی شدن بازار دست می یابیم.
🔹 آیت‌الله موسوی جزایری با بیان اینکه نسبت به آینده بازار خوشبین هستم، تاکید کردند: اصناف و اتحادیه‌های مربوط به آنان با نظارت جلوی مفاسد را بگیرند تا بازار به صورت بیشتری در خط اسلام و انقلاب قرار بگیرد.
🔹 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در پایان تصریح کردند: با توجه به تهاجم شبکه‌های ماهواره‌ای وهابی که در خوزستان داریم باید ما نیز در مقابل تهاجم آنها شبکه های ماهواره‌ای تشکیل دهیم.

پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)