پنج شنبه 13 اردیبهشت 1397

حضرت آیت الله جزایری در جمع پرشور مردم یزد

حضرت آیت الله جزایری در جمع پرشور مردم یزد

 

حضرت آیت الله جزایری در جمع پرشور مردم یزد: 
 روحانیون و طلاب با تقویت علمی در مقابل تحرکات دشمن ایستادگی کنند

 

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری امروز در میان حضور پرشور مردم، روحانیون و اساتید شهرستان یزد اظهار داشت: طلاب و روحانیون ما امروز باید علم خود را به روز کنند و در برابر هجمه‌هایی که در فضای مجازی، سایت‌ها و شبکه های اجتماعی می شود، حرف برای گفتن داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه طلاب سیره زندگی علمای گذشته را دنبال کنند گفت: روحانیون و طلاب با تقویت علمی در مقابل تحرکات دشمن ایستادگی کنند.

 

آیت الله موسوی جزایری خاطرنشان کرد: علما در مقابل دشمنان نیز سیره و سبکی جهادی داشتند و ایستادگی‌ها بسیار کردند تا از اقدامات دشمن علیه اسلام و به خطر انداختن اسلام ناب محمدی (ص) جلوگیری کنند.

مردم در برابر هجمه های دشمن در شبکه های مجازی کوتاهی نکنند

ایشان با اشاره به اینکه امروز هم مانند گذشته، دشمن در قالب‌های مختلفی در حال هجمه است، افزود: فضای هجمه دشمن، سایت‌ها، ماهواره‌ها و شبکه‌های اجتماعی است و مردم نباید لحظه ای نسبت به این مهم کوتاهی کنند زیرا دشمن هوشیار است و اگر احساس کند فعالیتی نداریم، توطئه های خود را به شکل پیچیده‌تری آغاز می‌کند.

طلاب و روحانیون مشی علمای گذشته را سرمشق قرار دهند

وی تاکید کرد: امروز نیز طلاب و روحانیون ما باید مشی علمای گذشته را سرمشق خود قرار دهند و راه آنها را طی کنند تا هم خدمتی به اسلام و مردم کرده باشند و هم نامشان در تاریخ ماندگار بماند و همه از آنها به نیکی یاد کنند.

مسئولیت خطیر صیانت از اسلام ناب محمدی بر عهده روحانیون است


وی با تأکید بر این که علمای اسلام از گذشته تا کنون ایستادگی کردند که نگذارند دشمنان و شیاطین این اسلام ناب را به خطر بیندازند، گفت: امروزه این مسئولیت خطیر بر عهده روحانیون و طلاب است که با افزایش علم و آگاهی خود مردم را نسبت به شبهات به آگاهی کامل برسانند و در این مسیر تمام تلاش خود را بکار گیرند

پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)