چهارشنبه 29 فروردین 1397

سخنرانی به مناسبت روز ارتش در اهواز

سخنرانی به مناسبت روز ارتش در اهواز

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری صبح امروز در مراسم روز ارتش در اهواز، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که بار دیگر توفیق شد به محضر عزیزان ارتشی برسم. روز 29 فروردین روزی است که امام راحل برای قدردانی مردم از ارتش اختصاص دادند.

وی افزود: من این روز را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم چرا که ارتش با تجهیزات در حسینیه اعظم حاضر شد و جمعیت شعار می‌دادند« مردم فدای ارتش».

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: حضور ما در رژه ارتش برای قدردانی از جانفشانی ارتشی‌ها است، به‌ویژه ارتشی که در منطقه جنوب غرب عهده دار مرزبانی است و در مقابله با اشرار جانفشانی می‌کند.

وی با اشاره به درگیری روز گذشته اشرار با نیروهای مرزبانی در مرز میرجاوه عنوان کرد: دشمن غدار با جانفشانی و رشادت فرزندان ما به خواسته خود نرسید و باز هم خون شهدا مانع دشمن شد.

آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه سران سعودی به‌عنوان گاو شیرده همگام با آمریکا و رژیم صهیونیستی به دشمنی با ملت ایران می‌پردازد، بیان کرد: خباثت این سران با نام اسلام انجام می‌شود و جنایاتی که مرتکب می‌شوند ننگی برای جامعه اسلام به شمار می‌آید.

وی دفاع از امنیت کشور را کار نظامی‌ها و به ویژه ارتشی‌ها دانست و اظهار کرد: خطرات دشمن همیشه در کمین است حفاظت از امنیت مردم بر عهده شما است.

پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)