شنبه 05 اسفند 1396

جلسه ورزش و جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان

جلسه ورزش و جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان


 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان حضرت آیت الله موسوی جزایری ضمن خوش آمدگویی به وزیر ورزش و جوانان، گفتند:

از قبل هم شنیده بودم که آقای سلطانی فر، عنایت خاصی به ورزش استان خوزستان دارد زیرا استان ما پیشینه دیرینه ای در امر ورزش دارد و از زمان قبل از انقلاب تا کنون مرکزیت اکثر رشته های ورزشی در استان خوزستان بوده که مردم علاقه و استقبال خاصی از خود نشان می دادند.

ایشان در ادامه با تشریح معضلات استان خوزستان، بیان کردند:

استان خوزستان در هشت سال جنگ بسیار کوبیده شد و بعد از آن عده ای مسئولین در صدد آمدند تا بخش هایی را ترمیم ببخشند اما در کل این ناملایمتی ها کماکان موجود است که یکی از آن ها بخش حاشیه نشینی است حاشیه نشینان همان مردم مستضعف هستند. نگاه ویژه مسئولین به استان خوزستان در زمینه ورزش می تواند کمی مرهم بر مشکلات باشد.


نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به مشکلات زیست محیطی استان خوزستان، اظهار کردند:

از این مشکل که عبور کنیم با مشکل دیگری مواجه می شویم. از معضل ریزگردها که بگذریم با پدیده خشکسالی و بی آبی روبه رو می شویم در حالیکه سایر استان ها از ما انتظار هدیه دادن آب خوزستان را دارند.  از وزرا که امور اجرایی در دست دارند می خواهیم این مسائل را در نظر داشته باشند زیرا خوزستان مستحق نگاه ویژه است.

ایشان در ادامه سخنرانی خود ضمن تشکر از فعالیت های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، بیان داشتند:

استان خوزستان که مدت ها است وضعیت های سختی را متحمل شده که بلایای زیست محیطی طبیعی که عرصه را بر مردم تنگ کرده، انتظار دارد مسئولین در زمینه سلامت، نشاط و بازگردانی روحیه مثبت مردم عنایات ویژه ای خصوصا در زمینه ورزشی در نظر بگیرند.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)