شنبه 28 بهمن 1396

تجدید بیعت عشایر عرب

تجدید بیعت عشایر عرب

در دیدار عشایر عرب با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان مطرح شد:


آیت الله موسوی جزایری ضمن تبریک دهه فجر و دعوت عشایر عرب به راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کردند:

اکنون حضور شما به معنی تجدید بیعت با مقام معظم رهبری است من نیز از شما و مانند شما این عمل را انجام‌می دهم. لبیک بیعت شما را به رهبر انقلاب می رسانم. شما نزد رهبر انقلاب بسیار عزیز هستید.
 

ایشان اعتراض خود به انتقال آب کارون را چنین تشریح کردند و بیان داشتند:

امیدواریم همه مسئولین و نمایندگان مجلس به رفع معضلات مردم بپردازند. از طرفی ما از ریاست جمهوری و معاون وی خواستیم تا در مجلس و شورای امنیت در راستای مسئله انتقال آب کارون جلسه ای تشکیل دهند زیرا ما با انتقال آب موافق نیستیم، زیرا تالاب های خوزستان خشکیده اند و به این آب نیاز دارند.


نماینده ولی فقیه افزودند:

طبق آمار موجود از آورده های آبی و میزان ذخیره آب در تمام سد ها نشان می دهد که خوزستان دچار بی آبی است لذا ما با این انتقال مخالف هستیم. این مطلب را نیز به رهبری خواهیم رساند تا مشکل مردم خود را رفع کنند.


حضرت آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه رفع معضل بیکاری از بزرگترین مطالبات جامعه خوزستانی است، اذعان داشتند:

دولت اعلام کرده که ادارات دیگر ظرفیت پذیرش نفرات جدید را ندارند؛ از طرفی دولت تسهیلاتی را در این راستا با سود ۶ درصد در نظر گرفته است. ابتدا می بایست متقاضیان این تسهیلات در سامانهhttp://Kara.mcls.gov.ir ثبت نام کنند و سپس مشخصات طرح خود را وارد کنند. انتظار دارم که مردم غیور استان از این تسهیلات خوب دولت، استقبال کنند.


ایشان ادامه دادند:

می بایست از این طریق بتوانیم تولید و‌ صادرات خود را افزایش دهیم تا در زمینه اقتصادی در خاورمیانه صاحب قدرت شویم. نباید خوزستان نسبت به سایر استان ها جهت استقبال از این طرح اشتغالزایی عقب بماند.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)