شنبه 28 بهمن 1396

دیدار نیروهای مسلح

دیدار نیروهای مسلح

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در جمع نیروهای سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، آن ها را بازوان و عزیزان ولی فقیه خطاب قرار دادند و‌گفتند:


۱۹ بهمن در تاریخ انقلاب یک روز پر محتوا و تعیین کننده است. روزی که ارتش با پیشتازی نیروی هوایی به طور رسمی نزد امام حضور یافتند و امام را به عنوان رییس مملکت شناختند و اعلام همبستگی و وفاداری کردند. در پی آن جامعه اصلی روحانیت اهواز نیز به نزد امام رفتند تا اعلام بیعت کنند. پس از آن روز به روز بر جمعیت و مریدان امام که قصد بیعت را با ایشان داشتند افزوده میشد و اوج می گرفت. در پی آن رژیم درحالت موت بود و حتی موضوع را پیگیری نکرد. 


ایشان در ادامه با اشاره به قدرتنمایی های سپاه و ارتش در هشت سال دفاع مقدس، اذعان داشتند:

هیچ پرنده ای با یک بال پرواز نمی کند، ما دوبال قدرتمند برای پرواز داریم که یکی ارتش و دیگری سپاه جمهوری اسلامی ایران است که هرکدام بخشی از وظایف و برنامه های خود را دارند. این برنامه و ‌وظایف در جنگ هشت سال دفاع‌مقدس با امکانات کم و مهمات ناچیز، نمود پیدا کرد. در روزهای غافلگیر کننده ابتدایی جنگ وضعیت به گونه ای بود که حضرت آیت الله خامنه ای که نماینده امام بود آماده جنگیدن در اهواز شدند. اما در پایان که حتی صدام نیز به آن اعتراف کرد، همراه بودن خدا با ما باعث پیروزی ما شد.


حضرت آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه اکنون ما علاوه بر اینکه دچار جنگ فرهنگی هستیم بلکه با اقتصاد نیز در حال پیکاریم، به تاکید بر استفاده از طرح‌تسهیلات اشتغالزایی اشاره کردند و بیان داشتند:

سیاست های ترامپ مبنی بر تحریم ایران است و وظیفه ما تحقق‌ شعار اقتصاد مقاومتی است. اما در این سه چهار سال عملی صورت نگرفته است. خواسته ما این است که شما سربازان خود را در پادگان ها آموزش تولید اشتغال و مهارت فنی دهید. ما دیگر ظرفیت خالی در ادارات نداریم بلکه جوانان باید آموزش فنی ببینند. این تجربه را داشتیم و موفقیت آمیز هم بوده است زیرا آموزش فنی دیده اند. بایستی شما نیز به رهبر و انقلاب کمک کنید تا شعار اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا کند. 

سامانه ثبت درخواست تسهیلات👇🏼👇🏼

http://Kara.mcls.gov.ir

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)