چهارشنبه 04 بهمن 1396

دیدار پرستاران به همراه رئیس بیمارستان علامه کرمی(ره)

 دیدار پرستاران به همراه رئیس بیمارستان علامه کرمی(ره)

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به مناسبت روز پرستار که با وفات علامه کرمی مقارن بود، ضمن قدر دانی از زحمات پرنسل بیمارستان علامه کرمی بیان کردند:
 

کاری که اکنون پرستاران انجام می دهند علاوه بر درمان بیماری های جسمی، به نوعی درمان روحی نیز برای بیمار به شمار می رود و این خود یک نوع عبادت است. در حدیثی آمده که خداوند در دل آنسان های دلشکسته است، به عبارتی خداوند نعمت این عبادت را نصیب پرستاران کرده است.


ایشان در ادامه با بیان اینکه همه‌ ما در بیمارستان‌ علامه کرمی خدمتگذار مردم هستیم، عنوان کردند:

پس از راه اندازی بیمارستان که علامه کرمی از وجوهات شرعی برای اداره آن استفاده می کردند، متوجه شدند که توانایی اداره آن بیمارستان برای ایشان مقدور نیست. سپس نامه ای به مقام معظم رهبری نوشتند تا بیمارستان را به ایشان واگذار کنند، بعد از آن از بیت رهبری نامه ای تحت این عنوان به دست من رسید تا در این خصوص تصمیم گیری کنم، بنده نیز بیمارستان را به کمیته امداد با ریاست آقای علی گتوندی، واگذار کردم.


حضرت آیت الله موسوی جزایری افزودند:

بعد از آن واگذاری، از بنده خواسته شد تا عضو هیئت امنا شوم و در جلسه ای که فرزند علامه کرمی نیز حضور داشت، شرکت کردم. 

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان خاطر نشان کردند:

 از حضور خیرین جهت کمک به بیمارستان و خدمات دهی بیمارستان به مناطق محروم رضایت مند هستیم. در اینجا آقای جابریان را جهت بررسی و کمک رسانی به بیمارستان وکیل خود اعلام می کنم. 


ایشان یاد آور شدند:

از مدیریت بیمارستان می خواهیم تا همکاری و ارتباط بیشتری با خیرین داشته باشند. دیگر خواسته ی بنده ساخت طبقه سوم بیمارستان علامه کرمی است. اگر مشکلی در این بین وجود دارد مدیریت بیمارستان کتبا به ما ابلاغ کند.


نماینده ولی فقیه در پایان گفتند:

شیوه بیمارستان علامه کرمی نباید از حالت خیریه بودن خارج شود و اگر زمانی احساس شد که توانایی اداره ی آن وجود ندارد، آن را به سازمانی دیگر تحویل دهند. در زمینه همکاری و کمک به بیمارستان علامه کرمی از آقای نوبخت، استاندار خوزستان و‌نمایندگان اهواز انتظار داریم تا همکاری های لازم را انجام دهند.
 

پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)