شنبه 11 آذر 1396
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

زیر لوای اهل بیت، سنگر ها را یکی پس از دیگری فتح خواهیم کرد

زیر لوای اهل بیت، سنگر ها را یکی پس از دیگری فتح خواهیم کرد

حضرت آیت الله موسوی جزایری در خطبه اول نماز جمعه امروز، با تفسیر آیات قرآنی که حاکی از تقوا، وحدت، همدلی و تمسک به قرآن و عترت است، گفتند:
بدون تقوا، هیچ‌گونه پیشرفتی را شاهد نخواهیم بود و پیروزی را کسب نخواهیم کرد.

ایشان با تبریک آغاز #هفته_وحدت و ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) افزودند:
زیر لوای اهل بیت سنگر ها را یکی پس از دیگری فتح خواهیم کرد تا به پیروزی نهایی نائل شویم. تا زمانی که کشتی بان ما حضرت محمد(ص) باشد ما هیچ هراسی از تلاطم ها نخواهیم داشت. 

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه دادند:
هود و نصارا بنای ستیز با پیشوای بصیرت گذاشتند زیرا تعصبات بی جا، آن ها را کور کرده بود، اما دسته دیگری از انسان ها، با معرفت و دارای وجدان بودند و به هنگام مشاهده نشانه های تقوا، به وی ایمان آوردند که حضرت ابوطالب از جمله آن ها بود و به نجات دهندگی بشریت توسط برادر زاده خود ایمان آورد. شخص دیگری که به پیامبر ایمان آورد و عمر وی جهت دیدار با پیامبر طولانی گردید، سلمان فارسی بود.

حضرت آیت الله موسوی جزایری تصریح کردند:
بحیرا راهب نصرانی که روایات آن در کتاب های اهل سنت و شیعیان نیز وجود دارد، به محض دیدن پیامبر در ۱۲ سالگی، متوجه شد که او همان موعود آسمانی است و به ابوطالب گفت که برادر زاده تو ‌شان عظیمی دارد که در کتاب های آسمانی خود یافتم و اجداد ما نشانه هایی برای ما نقل کردند که همه آن ها در محمد است، این پیغمبر خداست که خداوند او را برای هدایت انسان فرستاده است.

 

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)