پنج شنبه 16 دی 1395
در مراسم گرامیداشت قیام ۱۵ دی ماه ۵۷  در صیدون بخش باغملک :

🔹حضرت آیت الله موسوی جزایری : اسلام علوی هرگز با اسلام یزیدی و اموی  صلح نخواهد کرد.

 🔹حضرت آیت الله موسوی جزایری : اسلام علوی هرگز با اسلام یزیدی و اموی  صلح نخواهد کرد.


حضرت آیت الله موسوی جزایری عصر امروز در مراسم گرامیداشت قیام ۱۵ دی ماه سال ۵۷ ، در امامزاده عبدالله واقع در صیدون بخش باغملک ،این روز بزرگ را ارج نهاد و یادآور شد : ۳۸ سال پیش مردان شرف و فضیلت و همین منطقه حماسه آفریدند و به شهادت رسیدند .

حضرت آیت الله موسوی جزایری تصریح کرد: آن بزرگ مردان به امر رهبری پاسخ لبیک گفتند و اگرچه امروز در بین ما نیستند ولی افتخاری بزرگ آفریدند . 
وی افزود : آنان پیشکسوتان شهادت هستند و ما با خدای خود پیمان میبندیم که تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس راهشان را ادامه دهیم. 
نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد : اگر امروز ایران ما جزیره مان و ثبات است و دشمنان و ابر قدرت های دنیا در برابر قدرت ما هراس دارند با این دلیل است که ما هرگز با دشمنان اهل بیت  در صلح نبوده ایم . 
حضرت آیت الله موسوی جزایری عنوان کرد: اسلام علوی هرگز با اسلام یزیدی و اموی صلح نخواهد کرد. و اگر تاکنون برای ما مشکلاتی بوجود آورده اند ولی نتوانسته و نمی توانند به مرکز پایداری ما نزدیک شوند . 
وی در ادامه  با اشاره به اینکه حفظ ارزش ها عمل به تکلیف شرعی می باشد و بزرگ مردان دیروز نیز به تکلیف خود عمل کرده اند ، تکلیف شرعی امروز را عمل به اقتصاد مقاومتی دانست و تاکید کرد : ما باید اقتصاد مقاومتی را از روستاها شروع کنیم و به تولیدات خانگی بپردازیم . 
نماینده ولی فقیه در خوزستان در خاتمه ضمن مخالفت خود  از استفاده ی آب صیدون  توسط استان های دیگر اعلام داشت :
 من شنیده ام ک بعضی از همسایه های ما می‌خواهند  آب صیدون  را ببرند من اعلام میکنم و میگویم از شنیدن این موضوع ناراحت هستم و  صریحا با این موضوع مخالفم اگر همسایگان ما نمیشنوند مطالب ما را به گوش آنها برسانید. 

 

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)