چهارشنبه 19 آبان 1395

دیدار جمعی از علمای سوری با حضرت آیت الله موسوی جزایری

دیدار جمعی از علمای سوری با حضرت آیت الله موسوی جزایری

🔶🔹 نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در ابتدای بیانات خود ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی از این دیدار، مجاهدات های این سربازان دینی را مورد تقدیر قرار داده و خاطرنشان کردند: دنیای امروز محتاج ترویج اسلام ناب محمدی و ولایت امیرالمومنین (ع) است.

🔶🔹 وی با بیان روایتی پیرامون اهمیت هدایت مردم و اجر فراوان به داستانی از زندگی علامه شوشتری پیرامون لزوم اهتمام به آبادانی زندگی اخروی اشاره نموده و اظهار داشتند: حرکت در این راستا را بهترین توشه اندوزی برای آخرت است.

🔶🔹 امام جمعه اهواز ادامه داد: مردم محتاج هدایت دینی، اخلاقی، اجتماعی و سیاسی می باشند؛ البته تمامی این موارد به نحوی با هم در ارتباط هستند.

🔶🔹 زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن بیان شرح کوتاهی از وضعیت حوزه علمیه و ولایتمداری مردمان این مرز و بوم، با اشاره به آمادگی طلاب و جوانان خوزستانی جهت عزیمت به سوریه و حضور در میادین مبارزه رزمی و اعتقادی خاطرنشان کردند: ما هم با تمام توان و امکانات جهت مساعدت آمادگی خود را اعلام می کنیم. 

🔶🔹 حضرت آبت الله موسوی جزایری در پایان، حرکت عظیم پیاده روی اربعین حسین را مورد اشاره قرار دادند و به بیان عباراتی در رثای حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) پرداختند. 
((چهارشنبه 12/8/13959))
 

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)