دوشنبه 01 آذر 1400

شهید کنعانی، مایه مباهات خانواده و عشیره خود است

شهید کنعانی، مایه مباهات خانواده و عشیره خود است

زعیم حوزه علمیه خوزستان در این مراسم با اشاره به آیه«انا لله و انا الیه راجعون» اظهارداشت: این شهید بزرگوار از سوی نوکران شیطان و مزدوران استکبار به شهادت رسید.
آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه شهید بزرگوار در درگیری با اشرار توانست سه تن از آنها را به هلاکت برساند، خاطرنشان کرد: یک تن از این اشرار دستگیر شد و نصیحت من به چنین افرادی آن است که توبه کنند و از قتل، دزدی و شرارت جویی ها، روی بگردانند.
وی با اشاره به اینکه قتل و دزدی و شرارت عاقبت ندارد، تصریح کرد: شهید کنعانی، مهمان خداست و در نزد پروردگارش می باشد و مایه مباهات و فخر خانواده، عشیره و استان خوزستان است.
زعیم حوزه علمیه خوزستان گفت: شهید کنعانی در راه خدا، جهاد کرد و به شهادت رسید اما اشرار و قاتلان به کجا می خواهند بروند؟ جایگاه شان جهنم است و مایه آّبروریزی برای خانواده های خود هستند.
آیت الله موسوی جزایری بیان داشت: به خانواده شهید کنعانی، اهالی کارون و فرمانده محترم نیروی انتظامی استان خوزستان، عرض تسلیت می گویم و صبر بر این مصیبت را از خداوند خواهان هستم.
گفتنی است؛ تشییع پیکر مطهر شهید هادی کنعانی از مدافعان نظم و امنیت شهرستان کارون از مصلی مهدیه این شهرستان تشییع و با حضور زعیم حوزه های استان خوزستان، نماینده ولی فقیه جمعی از مردم شهیدپرور اهواز و کارون، فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولان استان در گلزار شهدای اهواز به خاک سپرده شد.

آخرین‌ها
پايگاه اطلاع رسانی دفتر زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان حضرت آيت الله سید محمد علی موسوی جزایری (مد‌ظله‌العالی)